Допомога з укладанням контрактів з державним сектором на продаж арештованого майна

Авг 26, 2020 Блог

Подання заявок на укладання контрактів у державному секторі є одним із найпоширеніших способів пошуку бізнесу та початку розширення в межах свого сектору.

Для того, щоб забезпечити контракт, потрібно пройти процедуру тендеру, яка починається із заповнення анкети для попередньої кваліфікації (PQQ), а потім, якщо вона буде пройдена, запрошення до участі у тендері (ITT).

Пошук контракту

Перший етап забезпечення контракту – це фактично знайти такий, що стосується організації. Найкращий спосіб зробити це, заглянути на портали, такі як Прозорро.Продажі, Українська біржа, або на один з багатьох порталів місцевих органів влади.

Потрібно переконатися, що компанія відповідає всім вимогам, зазначеним в повідомленні про контракт, таких як мінімальний оборот, роки торгівлі тощо. Якщо вона не відповідає цим вимогам, подавати заявку немає сенсу.

Після того, як було знайдено договір, пора проявити інтерес і почекати отримання документів.

Відповідь на пропозицію

Висловивши зацікавленість, отримуються документи PQQ, RFP або пропозиції, які є першим етапом процесу. Вони повинні бути заповнені та подані до встановленого терміну, щоб можна було перейти до наступного етапу.

Окрім дотримання вимог, компанія повинна чітко продемонструвати, чому вона найкраща для цієї роботи. Варто вказати минулий досвід. Замовники завжди шукають додану вартість у поданих матеріалах.

Якщо можна продемонструвати відповідний минулий досвід та велику додану вартість, варто це зробити – це вірний шлях до забезпечення контракту.

Якщо пройдено PQQ, компанію буде запрошено до участі у тендері. Цей документ схожий на перший етап, але набагато детальніший. Дійсно варто підкреслити, що робить компанію найкращою. Варто глянути на персонал, здоров’я та безпеку, додану вартість, минулий досвід, економічну ефективність та все інше, що можна придумати. Ознайомитися із процесом детальніше можна на сайті www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/.

Аналіз відгуків та створення бібліотеки заявок

Після отримання балів, якщо жодного з них не включено, завжди потрібно запитувати ретельний відгук про своє подання. Це допоможе покращитися в майбутньому, виділивши сильні та слабкі сторони.

Бібліотека заявок – це сукупність супровідних документів та типових відповідей, яка постійно змінюється з кожним відгуком. Вона використовується для економії часу та покращення якості майбутніх подань. Створення бібліотеки заявок різко збільшує виграш компанії.

По vneshexpo